• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Таблиця цифрова код ДК 021:2015 33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання", код НК 024:2023 36380 «Таблиця для перевіряння гостроти зору електронна»

Завершена

550 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
Номер: 5cb3466ad75d4badaf93610ca0cecf7d
Внутрішній номер закупівлі: 25730827
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-27-000498-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Зборівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Зборівської міської ради
Контактна особа: Володимир Корда +380989238384 vovamk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.06.2025 09:26 - 02.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.06.2025 09:26 - 05.07.2025 01:00
Аукціон: з 07.07.2025 15:16
Період кваліфікації: 05.07.2025 01:00 - 07.07.2025 11:44
Період завантаження договору: 13.07.2025 00:00 - 23.07.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴550 000.00 Таблиця цифрова код ДК 021:2015 33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання", код НК 024:2023 36380 «Таблиця для перевіряння гостроти зору електронна»