-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Таблиця цифрова код ДК 021:2015 33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання", код НК 024:2023 36380 «Таблиця для перевіряння гостроти зору електронна»
Оголошено тендер
550 000.00
UAH
Номер:
db1fdbfe893045eb9b6259f3d4600145
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-27-000506-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Зборівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Зборівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39153580
-
Адреса:
47201, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Зборівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Зборівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39153580
-
Адреса:
47201, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Таблиця цифрова код ДК 021:2015 33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання", код НК 024:2023 36380 «Таблиця для перевіряння гостроти зору електронна»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
НК 024:2023:
36380 Таблиця для перевіряння гостроти зору електронна
Дата опублікування:
27.06.2025 08:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Таблиця цифрова код ДК 021:2015 33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання", код НК 024:2023 36380 «Таблиця для перевіряння гостроти зору електронна»
×
-
НК 024:2023:
36380 Таблиця для перевіряння гостроти зору електронна
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума550 000.00 UAH