-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 09110000-3 - Тверде паливо (Паливні брикети з твердих порід деревини)
Тендер Prozorro UA-2025-06-26-009140-a
Завершена
439 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 393.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 393.00 UAH
Номер:
e29e129931424d6ba8c921cd4f1ee7cc
Внутрішній номер закупівлі:
25726608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-26-009140-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГАВРИШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26228597
-
Адреса:
23202, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, село Гавришівка, ВУЛИЦЯ АВГУСТЮКА ОЛЕГА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Бень +380983263440 havrish.scola@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
439 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2025 15:17 - 01.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2025 15:17 - 04.07.2025 00:00
Аукціон:
з 04.07.2025 12:32
Період кваліфікації:
04.07.2025 00:00 - 10.07.2025 11:27
Період завантаження договору:
16.07.2025 00:00 - 26.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴439 300.00 код ДК 021:2015 09110000-3 - Тверде паливо (Паливні брикети з твердих порід деревини)