-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 09110000-3 - Тверде паливо (Паливні брикети з твердих порід деревини)
Оголошено тендер
439 300.00
UAH
Номер:
2231ec4a57aa4e11b392438e8d06c60b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-26-010560-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГАВРИШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26228597
-
Адреса:
23202, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, село Гавришівка, ВУЛИЦЯ АВГУСТЮКА ОЛЕГА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГАВРИШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26228597
-
Адреса:
23202, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, село Гавришівка, ВУЛИЦЯ АВГУСТЮКА ОЛЕГА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
439 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 09110000-3 - Тверде паливо (Паливні брикети з твердих порід деревини)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 23202, Україна, Вінницька обл., Вінницький р-н, село Гавришівка, вул. Августюка Олега, буд. 17.
Категорія замовника: згідно п.3 ч.4 стаття 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Вид закупівлі: процедура закупівлі (відкриті торги з особливостями)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
26.06.2025 14:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГавришівка
Сума439 300.00 UAH