-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2025-06-26-002651-a
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації. Всі інші документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та не підготовлені безпосередньо учасником, мають бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації.
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Номер:
b797306f2f3d4fb995a74cebb013a18d
Внутрішній номер закупівлі:
25720085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-26-002651-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38314078
-
Адреса:
31256, Україна, Хмельницька область, Війтівці, вул. Слави, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Згут Інна Сергіївна +380384540241 vol_pmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2025 10:43 - 01.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2025 10:43 - 04.07.2025 18:00
Аукціон:
з 07.07.2025 15:12
Період кваліфікації:
04.07.2025 18:00 - 08.07.2025 15:39
Період завантаження договору:
14.07.2025 00:00 - 24.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 Дизельне паливо