• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо

Оголошено тендер

120 000.00 UAH
Номер: 04774977b00f488ab81af65ee6708fa6
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-26-003272-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо
Примітки: річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи протокол №1 від 26.06.2025 року
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 26.06.2025 10:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпівфінансування: Кошти місцевого бюджету та Власні кошти від здійснення господарської діяльності
Сума120 000.00 UAH