-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
32340000-8 Мікрофони та гучномовці«Адаптер для кріплення навушників до шоломів» (32342200-4)
Тендер Prozorro UA-2025-06-25-003993-a
Торги не відбулися
271 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 356.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 356.25 UAH
Номер:
1e681baeea1742798bab32f671b3242a
Внутрішній номер закупівлі:
25707578
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-25-003993-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108798
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, буд. 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іван Антощук +380342790196 yogunp@ukr.net https://if.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
271 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2025 12:42 - 30.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2025 12:42 - 03.07.2025 16:00
Аукціон:
з 04.07.2025 11:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴271 250.00 32340000-8 Мікрофони та гучномовці«Адаптер для кріплення навушників до шоломів» (32342200-4)