-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
32340000-8 Мікрофони та гучномовці«Адаптер для кріплення навушників до шоломів» (32342200-4)
Оголошено тендер
271 250.00
UAH
Номер:
a8a967ecff174b87991f84d73897eeb0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-25-004934-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108798
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, буд. 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108798
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, буд. 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
271 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці«Адаптер для кріплення навушників до шоломів» (32342200-4)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.06.2025 11:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Адаптер для кріплення навушників до шоломів»
Кількість
175 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума271 250.00 UAH