• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 79420000-4 — Управлінські послуги / CPV code 79420000-4 Management-related services), «Консультаційні послуги проекту "Спільне реагування, обізнаність і запобігання через стратегічне партнерство в надзвичайних ситуаціях» ROUA00422 (Joint Response, Awareness and Prevention Through Strategic Partnership in Emergency Situations), Програми Interreg NEXT Румунія-Україна 2021-2027»

Закупівля за кошти Гранту буде здійснюватися в пільговому режимі без ПДВ за кошти Європейського Союзу як донора для України, згідно Проекту № ROUA00422 «Спільне реагування, обізнаність і запобігання через стратегічне партнерство в надзвичайних ситуаціях» (Joint Response, Awareness and Prevention Through Strategic Partnership in Emergency Situations), Програми Interreg NEXT Румунія-Україна 2021-2027», який діє в Україні на підставі міжнародного договору - Рамкової угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств від 12.12.2006, ратифікована із заявою Законом України від 03.09.2008 №360-VI; Угода про фінансування програми (Interreg VI-A) NEXT Румунія – Україна, ратифікованою Законом України № 3716-IX від 09.05.2024.

Завершена

1 135 145.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 11 351.45 UAH
Номер: b269ecb9c527495a81ea9249c0072cc6
Внутрішній номер закупівлі: 25703555
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-24-014380-a   
Замовник: СОЛОТВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Елеонора Мігалі +380969977742 elyshor1991@gmail.com https://solotvino-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 79420000-4 Управлінські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 135 145.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.06.2025 22:32 - 29.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2025 22:32 - 01.08.2025 20:47
Аукціон: з 04.08.2025 14:37
Період кваліфікації: 01.08.2025 20:47 - 06.08.2025 13:20
Період завантаження договору: 12.08.2025 00:00 - 22.08.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 135 145.00 Код ДК 021:2015: 79420000-4 — Управлінські послуги / CPV code 79420000-4 Management-related services), «Консультаційні послуги проекту "Спільне реагування, обізнаність і запобігання через стратегічне партнерство в надзвичайних ситуаціях» ROUA00422 (Joint Response, Awareness and Prevention Through Strategic Partnership in Emergency Situations), Програми Interreg NEXT Румунія-Україна 2021-2027»