-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 79420000-4 — Управлінські послуги / CPV code 79420000-4 Management-related services), «Консультаційні послуги проекту "Спільне реагування, обізнаність і запобігання через стратегічне партнерство в надзвичайних ситуаціях» ROUA00422 (Joint Response, Awareness and Prevention Through Strategic Partnership in Emergency Situations), Програми Interreg NEXT Румунія-Україна 2021-2027»
Оголошено тендер
1 135 145.00
UAH
Номер:
9470dac9127e46d1aaf4bf4200025a2b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-24-016794-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СОЛОТВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04349691
-
Адреса:
90575, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, смт. Солотвино, вул. Харківська, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СОЛОТВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04349691
-
Адреса:
90575, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, смт. Солотвино, вул. Харківська, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 135 145.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015: 79420000-4 — Управлінські послуги / CPV code 79420000-4 Management-related services), «Консультаційні послуги проекту "Спільне реагування, обізнаність і запобігання через стратегічне партнерство в надзвичайних ситуаціях» ROUA00422 (Joint Response, Awareness and Prevention Through Strategic Partnership in Emergency Situations), Програми Interreg NEXT Румунія-Україна 2021-2027»
Примітки:
Закупівля за кошти Гранту буде здійснюватися в пільговому режимі без ПДВ за кошти Європейського Союзу для України, згідно Проекту № ROUA00422 «Спільне реагування, обізнаність і запобігання через стратегічне партнерство в надзвичайних ситуаціях» (Joint Response, Awareness and Prevention Through Strategic Partnership in Emergency Situations), Програми Interreg NEXT Румунія-Україна 2021-2027», який діє в Україні на підставі міжнародного договору - Рамкової угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств від 12.12.2006, ратифікована із заявою Законом України від 03.09.2008 №360-VI; Угода про фінансування програми (Interreg VI-A) NEXT Румунія – Україна, ратифікованою Законом України № 3716-IX від 09.05.2024
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79420000-4 Управлінські послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.06.2025 21:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Консультаційні послуги проекту "Спільне реагування, обізнаність і запобігання через стратегічне партнерство в надзвичайних ситуаціях» ROUA00422 (Joint Response, Awareness and Prevention Through Strategic Partnership in Emergency Situations), Програми Interreg NEXT Румунія-Україна 2021-2027
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування - Грант Європейського Союзу для України Проєкт №ROUA00422 «Спільне реагування, обізнаність і запобігання через стратегічне партнерство в надзвичайних ситуаціях», Програма Interreg NEXT «Румунія-Україна» 2021-2027».
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 021 630.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7700 - Реалізація програм допомоги і грантів Європейського Союзу, урядів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолотвино
Сума113 514.50 UAH