-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набої
Тендер Prozorro UA-2025-06-24-012833-a
Завершена
593 833.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 969.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 969.17 UAH
Номер:
15bab5f61bf3475691c13502f6b64179
Внутрішній номер закупівлі:
25702090
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-24-012833-a
Замовник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Товтик Кароліна Михайлівна +380997572795 nadiya-silena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
593 833.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2025 17:09 - 29.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2025 17:09 - 02.07.2025 00:00
Аукціон:
з 02.07.2025 13:25
Період кваліфікації:
02.07.2025 00:00 - 03.07.2025 15:34
Період завантаження договору:
09.07.2025 00:00 - 19.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴593 833.33 Набої