• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Набої

Оголошено тендер

593 833.33 UAH
Номер: 6a13af67a01d4dc59214b2322ec3064a
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-24-014219-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
Замовник: орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
Очікувана вартість: 593 833.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Набої
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 35330000-6 Боєприпаси
Дата опублікування: 24.06.2025 16:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума593 833.33 UAH