-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Брикет паливний вугільний
Тендер Prozorro UA-2025-06-23-007526-a
Завершена
5 426 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 54 264.00 UAH
мін. крок: 1% або 54 264.00 UAH
Номер:
fd00d1502d47436d950439c158ad4021
Внутрішній номер закупівлі:
25683046
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-23-007526-a
Замовник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Муніципальна,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Садигова Христина Ігорівна +380485331750 komunosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 426 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2025 14:30 - 28.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2025 14:30 - 01.07.2025 00:00
Аукціон:
з 01.07.2025 13:52
Період кваліфікації:
01.07.2025 00:00 - 01.07.2025 13:13
Період завантаження договору:
07.07.2025 00:00 - 17.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 426 400.00 Брикет паливний вугільний