-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Брикет паливний вугільний
Оголошено тендер
5 426 400.00
UAH
Номер:
aaafd69e90464e3f84b2e726db1bd31b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-23-005775-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Муніципальна,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Муніципальна,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 426 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Брикет паливний вугільний
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
23.06.2025 11:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРоздільна
Сума5 426 400.00 UAH