-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кореляційна система по виявленню витоків на інженерних мережах міста
Тендер Prozorro UA-2025-06-19-008860-a
Завершена
487 070.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 9 741.40 UAH
мін. крок: 2% або 9 741.40 UAH
Номер:
b228bf497e934f6fa85619a37efe9708
Внутрішній номер закупівлі:
25656042
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-19-008860-a
Замовник:
МКП "Чернівцітеплокомуненерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34519280
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. МАКСИМОВИЧА, 19А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Терентяк +380508880786 mtzteplo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31640000-4 Машини та апарати спеціального призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
487 070.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2025 14:37 - 24.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2025 14:37 - 27.06.2025 00:00
Аукціон:
з 27.06.2025 14:07
Період кваліфікації:
27.06.2025 00:00 - 03.07.2025 17:11
Період завантаження договору:
09.07.2025 00:00 - 19.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴487 070.00 Кореляційна система по виявленню витоків на інженерних мережах міста