• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кореляційна система по виявленню витоків на інженерних мережах міста

Оголошено тендер

487 070.00 UAH
Номер: d0fb5ae22508411cb518a766b13f00a5
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-19-010748-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МКП "Чернівцітеплокомуненерго"
Замовник: МКП "Чернівцітеплокомуненерго"
Очікувана вартість: 487 070.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кореляційна система по виявленню витоків на інженерних мережах міста
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 31640000-4 Машини та апарати спеціального призначення
Дата опублікування: 19.06.2025 14:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума487 070.00 UAH