-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Двері металеві
Тендер Prozorro UA-2025-06-19-007718-a
Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами). Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається. Забезпечення виконання договору про закупівлю не встановлюється.
Завершена
38 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 387.00 UAH
мін. крок: 1% або 387.00 UAH
Номер:
10c7c9005cd24622a16de1b869bb0ceb
Внутрішній номер закупівлі:
25655081
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-19-007718-a
Замовник:
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373294
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ліповська Наталія Григорівна 380970248771 GLC_1575@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
38 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2025 14:13 - 24.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2025 14:13 - 27.06.2025 07:00
Аукціон:
30.06.2025 12:56 - 30.06.2025 13:25
Період кваліфікації:
30.06.2025 13:25 - 02.07.2025 16:33
Період завантаження договору:
08.07.2025 00:00 - 18.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴38 700.00 Двері металеві