• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Двері металеві протипожежні

Оголошено тендер

38 700.00 UAH
Номер: affe07addc7a456f97b6fd5bb9991019
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-19-008548-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
Замовник: Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
Очікувана вартість: 38 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Двері металеві протипожежні
Примітки: Процедура закупівлі - відкриті торги (з врахуванням особливостей, затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»). Замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження у річному плані закупівель, якщо поширення такої інформації несе ризики для безпеки замовника згідно п.14 Особливостей Постанови КМУ від 12.10.22 №1178 зі змінами.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 19.06.2025 13:15

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Двері металеві ліві 86*205
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 3 штука
Період постачання до 01.09.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:1002030 - Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу
Сума38 700.00 UAH