-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (Коагулометр автоматичний, код НК 024:2023: 56689 Автоматичний лабораторний коагулометр IVD (діагностика in vitro); Аналізатор біохімічний автоматичний, код НК 024:2023: 56669 Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний; Аналізатор біохімічний напівавтоматичний, код НК 024:2023: 56670 Біохімічний напівавтоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний; Аналізатор електролітів, код НК 024:2023: 56683 Напівавтоматичний йоноселективний аналізатор IVD (діагностика in vitro); Аналізатор газів крові та електролітів, код НК 024:2023: 56661 Автоматичний аналізатор газів крові IVD (діагностика in vitro); Аналізатори швидкості осідання еритроцитів, код НК 024:2023: 56691 Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro); Аналізатор глюкози та лактату, код НК 024:2023: 44206 Автоматичний аналізатор глюкози IVD (діагностика in vitro) лабораторний; Аналізатор імунохемілюмінесцентний автоматичний, код НК 024:2023: 56701 Автоматичний імунохемілюмінесцентний аналізатор IVD (діагностика in vitro))
Тендер Prozorro UA-2025-06-19-003164-a
Завершена
10 993 812.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 54 969.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 54 969.06 UAH
Номер:
647b01d3eff447829d4426f35acbb3e9
Внутрішній номер закупівлі:
25650556
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-19-003164-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Курченко Світлана Василівна 380472559972 doctorr27@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 993 812.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2025 10:52 - 24.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2025 10:52 - 27.06.2025 00:00
Аукціон:
з 27.06.2025 11:54
Період кваліфікації:
27.06.2025 00:00 - 30.06.2025 11:38
Період завантаження договору:
06.07.2025 00:00 - 16.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 993 812.00 ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (Коагулометр автоматичний, код НК 024:2023: 56689 Автоматичний лабораторний коагулометр IVD (діагностика in vitro); Аналізатор біохімічний автоматичний, код НК 024:2023: 56669 Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний; Аналізатор біохімічний напівавтоматичний, код НК 024:2023: 56670 Біохімічний напівавтоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний; Аналізатор електролітів, код НК 024:2023: 56683 Напівавтоматичний йоноселективний аналізатор IVD (діагностика in vitro); Аналізатор газів крові та електролітів, код НК 024:2023: 56661 Автоматичний аналізатор газів крові IVD (діагностика in vitro); Аналізатори швидкості осідання еритроцитів, код НК 024:2023: 56691 Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro); Аналізатор глюкози та лактату, код НК 024:2023: 44206 Автоматичний аналізатор глюкози IVD (діагностика in vitro) лабораторний; Аналізатор імунохемілюмінесцентний автоматичний, код НК 024:2023: 56701 Автоматичний імунохемілюмінесцентний аналізатор IVD (діагностика in vitro))