-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (Коагулометр автоматичний, код НК 024:2023: 56689 Автоматичний лабораторний коагулометр IVD (діагностика in vitro); Аналізатор біохімічний автоматичний, код НК 024:2023: 56669 Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний; Аналізатор біохімічний напівавтоматичний, код НК 024:2023: 56670 Біохімічний напівавтоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний; Аналізатор електролітів, код НК 024:2023: 56683 Напівавтоматичний йоноселективний аналізатор IVD (діагностика in vitro); Аналізатор газів крові та електролітів, код НК 024:2023: 56661 Автоматичний аналізатор газів крові IVD (діагностика in vitro); Аналізатори швидкості осідання еритроцитів, код НК 024:2023: 56691 Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro); Аналізатор глюкози та лактату, код НК 024:2023: 44206 Автоматичний аналізатор глюкози IVD (діагностика in vitro) лабораторний; Аналізатор імунохемілюмінесцентний автоматичний, код НК 024:2023: 56701 Автоматичний імунохемілюмінесцентний аналізатор IVD (діагностика in vitro))
Оголошено тендер
10 993 812.00
UAH
Номер:
ff25b51f9f9b4e19a0ff38ea01afd1e1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-19-002648-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 993 812.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (Коагулометр автоматичний, код НК 024:2023: 56689 Автоматичний лабораторний коагулометр IVD (діагностика in vitro); Аналізатор біохімічний автоматичний, код НК 024:2023: 56669 Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний; Аналізатор біохімічний напівавтоматичний, код НК 024:2023: 56670 Біохімічний напівавтоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) стаціонарний; Аналізатор електролітів, код НК 024:2023: 56683 Напівавтоматичний йоноселективний аналізатор IVD (діагностика in vitro); Аналізатор газів крові та електролітів, код НК 024:2023: 56661 Автоматичний аналізатор газів крові IVD (діагностика in vitro); Аналізатори швидкості осідання еритроцитів, код НК 024:2023: 56691 Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro); Аналізатор глюкози та лактату, код НК 024:2023: 44206 Автоматичний аналізатор глюкози IVD (діагностика in vitro) лабораторний; Аналізатор імунохемілюмінесцентний автоматичний, код НК 024:2023: 56701 Автоматичний імунохемілюмінесцентний аналізатор IVD (діагностика in vitro))
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
Дата опублікування:
19.06.2025 10:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума10 993 812.00 UAH