• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування інфраструктури телекомунікаційного обладнання серверного приміщення

Завершена

850 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 500.00 UAH
Номер: 37ab38130d264a99b9859b545f35381f
Внутрішній номер закупівлі: 25634366
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-18-001098-a   
Замовник: Міністерство закордонних справ України
Контактна особа: Євген Маньковський +380442381577 yevhen.mankovskyi@mfa.gov.ua https://mfa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 850 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2025 09:32 - 23.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2025 09:32 - 26.06.2025 09:00
Аукціон: з 27.06.2025 14:08
Період кваліфікації: 26.06.2025 09:00 - 27.06.2025 15:29
Період завантаження договору: 03.07.2025 00:00 - 13.07.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴850 000.00 Послуги з технічного обслуговування інфраструктури телекомунікаційного обладнання серверного приміщення