-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування інфраструктури телекомунікаційного обладнання серверного приміщення
Оголошено тендер
850 000.00
UAH
Номер:
630e0a6db3304c8b91626e8f96d9f4be
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-18-001324-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
850 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування інфраструктури телекомунікаційного обладнання серверного приміщення
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.06.2025 09:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1401130 - Документування громадян та створення і забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційних систем консульської служби
Сума700 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1401010 - Керівництво та управління у сфері державної політики щодо зовнішніх відносин
Сума150 000.00 UAH