-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пароконвектомат (до комплекту поставки обов’язково входить: фільтр для пом’якшення води – 1 шт., комплект гастроємностей з кришкою в кількості 7 шт розміру GN 1/1 та 600/400 мм, з них 2 висота 20 мм (для випікання), 2 висота 40 мм (для смаження, тушкування, запікання), 3 висота 60 мм (для смаження, тушкування, запікання), підставка під пароконвектомат з нержавіючої сталі – 1 шт.
Тендер Prozorro UA-2025-06-16-002983-a
Продовольча служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Завершена
189 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 890.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 890.00 UAH
Номер:
c8b790d6a14d48c59d2eaec1a03b5d69
Внутрішній номер закупівлі:
25608251
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-16-002983-a
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Костючек Владислав Євгенійович 380673399044 VKostuchek@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
189 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2025 11:07 - 09.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2025 11:07 - 12.07.2025 12:00
Аукціон:
14.07.2025 12:13 - 14.07.2025 12:36
Період кваліфікації:
14.07.2025 12:36 - 16.07.2025 11:18
Період завантаження договору:
22.07.2025 00:00 - 01.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴189 000.00 Пароконвектомат (до комплекту поставки обов’язково входить: фільтр для пом’якшення води – 1 шт., комплект гастроємностей з кришкою в кількості 7 шт розміру GN 1/1 та 600/400 мм, з них 2 висота 20 мм (для випікання), 2 висота 40 мм (для смаження, тушкування, запікання), 3 висота 60 мм (для смаження, тушкування, запікання), підставка під пароконвектомат з нержавіючої сталі – 1 шт.