-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пароконвектомат (до комплекту поставки обов’язково входить: фільтр для пом’якшення води – 1 шт., комплект гастроємностей з кришкою в кількості 7 шт розміру GN 1/1 та 600/400 мм, з них 2 висота 20 мм (для випікання), 2 висота 40 мм (для смаження, тушкування, запікання), 3 висота 60 мм (для смаження, тушкування, запікання), підставка під пароконвектомат з нержавіючої сталі – 1 шт.
Оголошено тендер
189 000.00
UAH
Номер:
5f3b54790edd488ba946c116efa4281e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-16-003735-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
189 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пароконвектомат
(до комплекту поставки обов’язково входить: фільтр для пом’якшення води – 1 шт., комплект гастроємностей з кришкою в кількості 7 шт розміру GN 1/1 та 600/400 мм, з них 2 висота 20 мм (для випікання), 2 висота 40 мм (для смаження, тушкування, запікання), 3 висота 60 мм (для смаження, тушкування, запікання), підставка під пароконвектомат з нержавіючої сталі – 1 шт.
Примітки:
Продовольча служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.06.2025 10:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пароконвектомат (до комплекту поставки обов’язково входить: фільтр для пом’якшення води – 1 шт., комплект гастроємностей з кришкою в кількості 7 шт розміру GN 1/1 та 600/400 мм, з них 2 висота 20 мм (для випікання), 2 висота 40 мм (для смаження, тушкування, запікання), 3 висота 60 мм (для смаження, тушкування, запікання), підставка під пароконвектомат з нержавіючої сталі – 1 шт.
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.07.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзф (01)
Код класифікації видатківКПК-2019:1002030 - Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу
Сума189 000.00 UAH