-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень харчоблоку Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка, за адресою: Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пстрака, будинок 1 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-06-12-013717-a
Мова пропозиції - українська. Закупівля зумовлена необхідністю приведення приміщення харчоблоку до належного стану, згідно вимог Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу
Завершена
392 529.28
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 962.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 962.65 UAH
Номер:
1a85d3989ed34a518dc1875a394d5367
Внутрішній номер закупівлі:
25592299
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-12-013717-a
Замовник:
Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888608
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Пстрака, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марчишин-Бандур Олена Володимирівна +380322333316 lszsh44@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
392 529.28 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2025 23:54 - 17.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2025 23:54 - 20.06.2025 00:00
Аукціон:
з 20.06.2025 11:55
Період кваліфікації:
20.06.2025 00:00 - 21.06.2025 13:44
Період завантаження договору:
27.06.2025 00:00 - 07.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴392 529.28 Поточний ремонт приміщень харчоблоку Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка, за адресою: Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пстрака, будинок 1 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)