• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень харчоблоку Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка, за адресою: Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пстрака, будинок 1 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)

Оголошено тендер

392 529.28 UAH
Номер: 700d53cfd16046a1a25752b245ecd930
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-12-017156-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка
Замовник: Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка
Очікувана вартість: 392 529.28 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщень харчоблоку Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка, за адресою: Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пстрака, будинок 1 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.06.2025 23:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума392 529.28 UAH