• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 (CPV): 44810000-1 – Фарби (Барвники, емалі)

Завершена

311 660.66 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 558.30 UAH
Номер: 6790641ed21c49fa89399a56a1240bcb
Внутрішній номер закупівлі: 25578582
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-11-013950-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ганнока Сергій Васильович 380472304140 gannokas@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 311 660.66 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.06.2025 23:55 - 18.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.06.2025 23:55 - 21.06.2025 00:00
Аукціон: 23.06.2025 11:26 - 23.06.2025 11:49
Період кваліфікації: 23.06.2025 11:49 - 24.06.2025 23:21
Період завантаження договору: 30.06.2025 00:00 - 10.07.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴311 660.66 ДК 021:2015 (CPV): 44810000-1 – Фарби (Барвники, емалі)