-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV): 44810000-1 – Фарби (Барвники, емалі)
Оголошено тендер
311 660.66
UAH
Номер:
4796e2562a48437c871c0d7678b6d14f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-11-016964-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408778
-
Адреса:
19604, Україна, Черкаська область, Черкаський р-н, село Слобода, вул. Соборна, буд. 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408778
-
Адреса:
19604, Україна, Черкаська область, Черкаський р-н, село Слобода, вул. Соборна, буд. 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
311 660.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV): 44810000-1 – Фарби (Барвники, емалі)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 Фарби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
11.06.2025 18:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧервонослобідська
Сума2 989.76 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧервонослобідська
Сума5 860.37 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧервонослобідська
Сума102 912.67 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧервонослобідська
Сума187 286.59 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧервонослобідська
Сума5 136.52 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧервонослобідська
Сума7 474.75 UAH