-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 Природний газ (Природний газ для задоволення потреб населення))
Тендер Prozorro UA-2025-06-10-009091-a
Торги не відбулися
170 526.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 705.26 UAH
мін. крок: 1% або 1 705.26 UAH
Номер:
7a38d061e6894cf9ac70873446ccfec2
Внутрішній номер закупівлі:
25560378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-10-009091-a
Замовник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49009, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванова Марина Андріївна 380563710821 ddaeu_pfv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 526.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2025 15:17 - 15.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2025 15:17 - 18.06.2025 00:00
Аукціон:
з 18.06.2025 11:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 526.00 09123000-7 Природний газ (Природний газ для задоволення потреб населення)