• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

09123000-7 Природний газ (Природний газ для задоволення потреб населення)

Оголошено тендер

170 526.00 UAH
Номер: 1c88a7af2b57472788a5d1110df05d4a
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-10-011274-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Дніпровський державний аграрно-економічний університет
Замовник: Дніпровський державний аграрно-економічний університет
Очікувана вартість: 170 526.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 09123000-7 Природний газ (Природний газ для задоволення потреб населення)
Примітки: Відповідно до протоколу від 10.06.2025 р. № 84
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 10.06.2025 15:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума170 526.00 UAH