-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори (НК 024:2023 - 43921 Пристрій для автоматизації посіву на чашку Петрі; 56747 Аналізатор бактеріологічний для ідентифікації та визначення антимікробної чутливості IVD (діагностика in vitro) автоматичний; 46333 Автоматичний / напівавтоматичний лічильник колоній IVD)
Тендер Prozorro UA-2025-06-10-008666-a
Завершена
7 963 130.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 79 631.30 UAH
мін. крок: 1% або 79 631.30 UAH
Номер:
7bf3a844b1d841a7a0b5aecaeb87414a
Внутрішній номер закупівлі:
25560189
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-10-008666-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990795
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Дніпровська, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Мартинова +380502913200 annamartunova07@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 963 130.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2025 15:00 - 15.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2025 15:00 - 18.06.2025 09:00
Аукціон:
з 19.06.2025 12:11
Період кваліфікації:
18.06.2025 09:00 - 20.06.2025 13:24
Період завантаження договору:
26.06.2025 00:00 - 06.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 963 130.00 ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори (НК 024:2023 - 43921 Пристрій для автоматизації посіву на чашку Петрі; 56747 Аналізатор бактеріологічний для ідентифікації та визначення антимікробної чутливості IVD (діагностика in vitro) автоматичний; 46333 Автоматичний / напівавтоматичний лічильник колоній IVD)