-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори (НК 024:2023 - 43921 Пристрій для автоматизації посіву на чашку Петрі; 56747 Аналізатор бактеріологічний для ідентифікації та визначення антимікробної чутливості IVD (діагностика in vitro) автоматичний; 46333 Автоматичний / напівавтоматичний лічильник колоній IVD)
Тендер Prozorro UA-2025-06-10-008666-a
Завершена
7 963 130.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 79 631.30 UAH
мін. крок: 1% або 79 631.30 UAH
Період оскарження:
10.06.2025 15:00 - 15.06.2025 00:00
Нічого не знайдено.