-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сатенгіпс (старт),сатенгіпс (фініш),розчинник
Тендер Prozorro UA-2025-06-10-007313-a
Торги не відбулися
2 780.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 27.80 UAH
мін. крок: 1% або 27.80 UAH
Номер:
2bc8213b20e448578383a4ce1b010d27
Внутрішній номер закупівлі:
25558464
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-10-007313-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Тальянківський агротехнічний фаховий коледж Уманського національного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729103
-
Адреса:
20434, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, село Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голоднюк Яна 380984720244 holodnuk1987@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 780.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2025 14:23 - 15.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2025 14:23 - 18.06.2025 09:00
Аукціон:
з 19.06.2025 12:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 780.00 Сатенгіпс (старт),сатенгіпс (фініш),розчинник