-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сатенгіпс (старт),сатенгіпс (фініш),розчинник
Оголошено тендер
2 780.00
UAH
Номер:
aafeece72cab49758a273ac476fca71d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-10-008800-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відокремлений структурний підрозділ "Тальянківський агротехнічний фаховий коледж Уманського національного університету садівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729103
-
Адреса:
20434, Україна, Черкаська область, село Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Тальянківський агротехнічний фаховий коледж Уманського національного університету садівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729103
-
Адреса:
20434, Україна, Черкаська область, село Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 780.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сатенгіпс (старт),сатенгіпс (фініш),розчинник
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.06.2025 13:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписОплата здійснюється за кошти державного бюджету
Код класифікації видатківКПК-2025:2201420 - Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти
Сума2 780.00 UAH