-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Тендер Prozorro UA-2025-06-10-001106-a
Завершена
97 630.85
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 976.31 UAH
мін. крок: 1% або 976.31 UAH
Номер:
1a2b6f7e3b9a4e458ec31a527244c6ca
Внутрішній номер закупівлі:
25552555
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-10-001106-a
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Масленников Вадим Володимирович +380522277906 tk1_krop@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
97 630.85 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2025 09:53 - 15.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2025 09:53 - 18.06.2025 09:00
Аукціон:
19.06.2025 11:46 - 19.06.2025 12:39
Період кваліфікації:
19.06.2025 12:39 - 25.06.2025 13:49
Період завантаження договору:
01.07.2025 00:00 - 11.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴97 630.85 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої