-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Оголошено тендер
97 630.85
UAH
Номер:
e88215d9232c4a1284e94f5109009e19
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-10-001232-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
25002, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, пров. Училищний, б. 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ м.Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
25002, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, пров. Училищний, б. 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
97 630.85 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Примітки:
Закупівля відповідно до п. 10 постанови Кабінету Міністрів України, від 12 жовтня 2022 р. № 1178, «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із змінами
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.06.2025 09:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
засувки чавунні 30ч6бр ДУ 80
Кількість
4 штука
Період постачання
до 21.07.2025
засувки чавунні 30ч6бр ДУ 125
Кількість
2 штука
Період постачання
до 21.07.2025
засувки чавунні 30ч6бр ДУ 150
Кількість
6 штука
Період постачання
до 21.07.2025
засувки чавунні 30ч6бр ДУ 200
Кількість
2 штука
Період постачання
до 21.07.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума97 630.85 UAH