-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивна форма, манішки
Тендер Prozorro UA-2025-06-06-011640-a
Завершена
299 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 498.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 498.75 UAH
Номер:
54edf7294fcf413fbd883474c369c8a2
Внутрішній номер закупівлі:
25537708
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-06-011640-a
Замовник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЯКУБОВСЬКОГО, будинок 7-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Канавський Руслан Михайлович 380442501033 kdusch15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18412000-0 Спортивний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
299 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.06.2025 18:18 - 13.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.06.2025 18:18 - 16.06.2025 00:00
Аукціон:
з 16.06.2025 15:04
Період кваліфікації:
16.06.2025 00:00 - 17.06.2025 11:39
Період завантаження договору:
23.06.2025 00:00 - 03.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴299 750.00 Спортивна форма, манішки