-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивна форма, манішки
Оголошено тендер
299 750.00
UAH
Номер:
cea620a23d734d8a93ec12d24083a6ff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-27-009039-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЯКУБОВСЬКОГО, будинок 7-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЯКУБОВСЬКОГО, будинок 7-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
299 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спортивна форма, манішки
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
18412000-0 Спортивний одяг
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.01.2025 12:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума299 750.00 UAH