-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (габіони (15 лотів: Лот № 1. Габіони для Об’єкта 1 АТ "Укртранснафта"; Лот № 2. Габіони для Об’єкта 2 АТ "Укртранснафта"; Лот № 3. Габіони для Об’єкта 3 АТ "Укртранснафта"; Лот № 4. Габіони для Об’єкта 4 АТ "Укртранснафта"; Лот № 5. Габіони для Об’єкта 5 АТ "Укртранснафта"; Лот № 6. Габіони для Об’єкта 6 АТ "Укртранснафта"; Лот № 7. Габіони для Об’єкта 7 АТ "Укртранснафта"; Лот № 8. Габіони для Об’єкта 8 АТ "Укртранснафта"; Лот № 9. Габіони для Об’єкта 9 АТ "Укртранснафта"; Лот № 10. Габіони для Об’єкта 10 АТ "Укртранснафта"; Лот № 11. Габіони для Об’єкта 11 АТ "Укртранснафта"; Лот № 12. Габіони для Об’єкта 12 АТ "Укртранснафта"; Лот № 13. Габіони для Об’єкта 13 АТ "Укртранснафта"; Лот № 14. Габіони для Об’єкта 1 МНПП "Самара-Західний напрямок"; Лот № 15. Габіони для Об’єкта 2 МНПП "Самара-Західний напрямок"))
Тендер Prozorro UA-2025-06-06-010642-a
Мова тендерної пропозиції - українська
Завершена
14 150 158.71
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 547.49 UAH
мін. крок: 0% або 547.49 UAH
Номер:
d2e7c07db06b41c58353993dd9f622ae
Внутрішній номер закупівлі:
25536788
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-06-010642-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Близнюк +380442069648 t.blyzniuk@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 150 158.71 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.06.2025 16:15 - 16.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.06.2025 16:15 - 19.06.2025 11:00
Аукціон:
20.06.2025 11:00 - 20.06.2025 16:02
Період кваліфікації:
20.06.2025 16:02 - 22.07.2025 09:45
Період завантаження договору:
13.07.2025 00:00 - 23.07.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴258 500.00 Лот № 1. Габіони для Об’єкта 1 АТ "Укртранснафта"
- Лот №2 ₴2 586 200.00 Лот № 2. Габіони для Об’єкта 2 АТ "Укртранснафта"
- Лот №3 ₴3 100 190.00 Лот №3 Габіони для Об’єкта 3 АТ "Укртранснафта"
- Лот №4 ₴655 480.00 Лот № 4. Габіони для Об’єкта 4 АТ "Укртранснафта"
- Лот №5 ₴360 855.00 Лот № 5. Габіони для Об’єкта 5 АТ "Укртранснафта";
- Лот №6 ₴259 800.00 Лот № 6. Габіони для Об’єкта 6 АТ "Укртранснафта"
- Лот №7 ₴232 957.50 Лот № 7. Габіони для Об’єкта 7 АТ "Укртранснафта"
- Лот №8 ₴733 165.00 Лот № 8. Габіони для Об’єкта 8 АТ "Укртранснафта"
- Лот №9 ₴109 498.71 Лот № 9. Габіони для Об’єкта 9 АТ "Укртранснафта"
- Лот №10 ₴597 740.00 Лот № 10. Габіони для Об’єкта 10 АТ "Укртранснафта"
- Лот №11 ₴955 535.00 Лот № 11. Габіони для Об’єкта 11 АТ "Укртранснафта"
- Лот №12 ₴393 235.00 Лот № 12. Габіони для Об’єкта 12 АТ "Укртранснафта"
- Лот №13 ₴1 071 052.50 Лот № 13. Габіони для Об’єкта 13 АТ "Укртранснафта"
- Лот №14 ₴2 001 550.00 Лот № 14. Габіони для Об’єкта 1 МНПП "Самара-Західний напрямок"
- Лот №15 ₴834 400.00 Лот № 15. Габіони для Об’єкта 2 МНПП "Самара-Західний напрямок"