-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Габіони (15 Лотів: Лот № 1. Габіони для Об’єкта 1 АТ "Укртранснафта"; Лот № 2. Габіони для Об’єкта 2 АТ "Укртранснафта"; Лот № 3. Габіони для Об’єкта 3 АТ "Укртранснафта"; Лот № 4. Габіони для Об’єкта 4 АТ "Укртранснафта"; Лот № 5. Габіони для Об’єкта 5 АТ "Укртранснафта"; Лот № 6. Габіони для Об’єкта 6 АТ "Укртранснафта"; Лот № 7. Габіони для Об’єкта 7 АТ "Укртранснафта"; Лот № 8. Габіони для Об’єкта 8 АТ "Укртранснафта"; Лот № 9. Габіони для Об’єкта 9 АТ "Укртранснафта"; Лот № 10. Габіони для Об’єкта 10 АТ "Укртранснафта"; Лот № 11. Габіони для Об’єкта 11 АТ "Укртранснафта"; Лот № 12. Габіони для Об’єкта 12 АТ "Укртранснафта"; Лот № 13. Габіони для Об’єкта 13 АТ "Укртранснафта"; Лот № 14. Габіони для Об’єкта 1 МНПП "Самара-Західний напрямок"; Лот 15. Габіони для Об’єкта 2 МНПП "Самара-Західний напрямок")
Оголошено тендер
14 150 158.71
UAH
Номер:
c633b7b8276545b4a976238093391190
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-26-010159-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Князів Острозьких, 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Князів Острозьких, 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
14 150 158.71 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Габіони (15 Лотів: Лот № 1. Габіони для Об’єкта 1 АТ "Укртранснафта"; Лот № 2. Габіони для Об’єкта 2 АТ "Укртранснафта"; Лот № 3. Габіони для Об’єкта 3 АТ "Укртранснафта"; Лот № 4. Габіони для Об’єкта 4 АТ "Укртранснафта"; Лот № 5. Габіони для Об’єкта 5 АТ "Укртранснафта"; Лот № 6. Габіони для Об’єкта 6 АТ "Укртранснафта"; Лот № 7. Габіони для Об’єкта 7 АТ "Укртранснафта"; Лот № 8. Габіони для Об’єкта 8 АТ "Укртранснафта"; Лот № 9. Габіони для Об’єкта 9 АТ "Укртранснафта"; Лот № 10. Габіони для Об’єкта 10 АТ "Укртранснафта"; Лот № 11. Габіони для Об’єкта 11 АТ "Укртранснафта"; Лот № 12. Габіони для Об’єкта 12 АТ "Укртранснафта"; Лот № 13. Габіони для Об’єкта 13 АТ "Укртранснафта"; Лот № 14. Габіони для Об’єкта 1 МНПП "Самара-Західний напрямок"; Лот 15. Габіони для Об’єкта 2 МНПП "Самара-Західний напрямок")
Примітки:
Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
26.05.2025 14:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума14 150 158.71 UAH