-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 4
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Тендер Prozorro UA-2025-06-06-009058-a
Завершена
204 329.52
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 021.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 021.65 UAH
Номер:
f990a0cac27b460bbfcc5cb2581ec76a
Внутрішній номер закупівлі:
25534883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-06-009058-a
Замовник:
СУМСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017631
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, м. Суми, вулиця Юрія Вєтрова, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бойко Оксана 0507470189 gev2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
204 329.52 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.06.2025 14:55 - 11.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.06.2025 14:55 - 14.06.2025 00:00
Аукціон:
16.06.2025 14:56 - 16.06.2025 15:25
Період кваліфікації:
16.06.2025 15:25 - 07.07.2025 12:58
Період завантаження договору:
13.07.2025 00:00 - 23.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴204 329.52 Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці