• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці

Оголошено тендер

204 329.52 UAH
Номер: fe81e48331614960affdb8600ff2fd5a
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-06-011565-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: СУМСЬКА МИТНИЦЯ
Замовник: СУМСЬКА МИТНИЦЯ
Очікувана вартість: 204 329.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 06.06.2025 14:48
Дата модифікації: 05.06.2025 15:53

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума204 329.52 UAH