-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина (дошка хвойна обрізна)
Тендер Prozorro UA-2025-06-06-003473-a
Завершена
197 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 985.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 985.00 UAH
Номер:
5378e1e526d24b7aad49342a4277a318
Внутрішній номер закупівлі:
25529632
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-06-003473-a
Замовник:
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224614
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Лесі Українки, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Корнієнко +380322354102 teatr21@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
197 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.06.2025 11:06 - 11.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.06.2025 11:06 - 14.06.2025 00:00
Аукціон:
16.06.2025 12:10 - 16.06.2025 12:33
Період кваліфікації:
16.06.2025 12:33 - 19.06.2025 12:22
Період завантаження договору:
25.06.2025 00:00 - 05.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴197 000.00 Деревина (дошка хвойна обрізна)