-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина (дошка хвойна обрізна)
Оголошено тендер
197 000.00
UAH
Номер:
2ed37dda009b4b43937d69c1fba7b34c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-06-004360-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224614
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Лесі Українки, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224614
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Лесі Українки, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
197 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина (дошка хвойна обрізна)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
Дата опублікування:
06.06.2025 11:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума197 000.00 UAH