• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів (ДК 021:2015-50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок )

Джерело фінансування – власні кошти. Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська. Місце надання послуг: на території Замовника у межах Одеської обл. Детальніше згідно Додатку № 1 тендерної документації. Кількість послуг -598 од. Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178 (зі змінами) «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Торги не відбулися

353 614.64 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 768.07 UAH
Номер: 238c2eae73c14afda8dd2bc04836a833
Внутрішній номер закупівлі: 25523608
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-05-011947-a   
Замовник: Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Петрова Уляна Андріївна 380487276369 nxkz@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 353 614.64 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.06.2025 16:17 - 10.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2025 16:17 - 13.06.2025 19:00
Аукціон: з 16.06.2025 11:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴353 614.64 Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів