-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів (ДК 021:2015-50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок )
Оголошено тендер
424 337.57
UAH
Номер:
d7b058cac4fa4c61950106f5eac60ac2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-05-014454-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
424 337.57 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів (ДК 021:2015-50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок )
Примітки:
Протокол рішення уповноваженої особи №90/ВО від 05.06.2025 (Річний план закупівель на 2025 р. зі змінами №22) в особі регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Українська залізниця».
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Дата опублікування:
05.06.2025 16:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума424 337.57 UAH