• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з надання доступу до електронної бібліотеки норматих документів ІДС ''Будстандарт''

Завершена

3 900.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19.50 UAH
Номер: 21a9155c2f514c24b9d568fe3254423e
Внутрішній номер закупівлі: 25522288
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-05-010351-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Яценко Ірина Сергіївна 380935533841 yatsenko.irina@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.06.2025 15:23 - 10.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2025 15:23 - 13.06.2025 17:00
Аукціон: з 16.06.2025 11:05
Період кваліфікації: 13.06.2025 17:00 - 18.06.2025 13:11
Період завантаження договору: 24.06.2025 00:00 - 04.07.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 900.00 Послуги з надання доступу до електронної бібліотеки норматих документів ІДС ''Будстандарт''