-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з надання доступу до електронної бібліотеки норматих документів ІДС ''Будстандарт''
Оголошено тендер
4 680.00
UAH
Номер:
8958e75ac40f461f88e84bdc7251fa09
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-05-012756-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з надання доступу до електронної бібліотеки норматих документів ІДС ''Будстандарт''
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
72320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних
Дата опублікування:
05.06.2025 15:19
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
З метою забезпечення доступу до актуальної та повної бази нормативно-технічних документів у сфері будівництва та суміжних галузей, а також використання діючих стандартів, будівельних норм та інших нормативних документів у професійній діяльності відповідно до вимог законодавства України.
-
Дата публікації:
05.06.2025 15:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 680.00 UAH