-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015:15110000-2 М’ясо (Печінка яловича,м’ясо свійської птиці,філе куряче)
Тендер Prozorro UA-2018-10-04-002344-c
Завершена
73 910.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 739.10 UAH
мін. крок: 1% або 739.10 UAH
Номер:
c6006e47e7604070aa3fc3a1e786f793
Внутрішній номер закупівлі:
2551212
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-04-002344-c
Замовник:
КЗОЗ "Бахмутська центральна районна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990217
-
Адреса:
84511, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. О. Сибірцева, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КЗОЗ Бахмутська центральна районна лікарня Антоненко Тетяна Миколаївна +380627422972 bahmut.crb@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
73 910.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
739.10 UAH
Період уточнення:
04.10.2018 15:46 - 12.10.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2018 15:46 - 22.10.2018 15:00
Аукціон:
23.10.2018 13:37 - 23.10.2018 13:58
Період кваліфікації:
23.10.2018 13:58 - 26.10.2018 13:56
Період завантаження договору:
23.10.2018 13:58 - 12.11.2018 13:58
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Печінка яловича
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
90 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
М’ясо свійської птиці
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
355 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Філе куряче
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
340 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Шорохова Ганна Юріївна"
Оскарження: 23.10.2018 13:58 - 05.11.2018 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3073503083
-
Контактна особа:
Анна Шорохова +380505681008 shoroxoff84@ya.ru
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Артемівськ, вул.Сибірцева, будинок 188 кв.179
Оскарження: 23.10.2018 13:58 - 05.11.2018 23:00
Початкова пропозиція
73 465.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
73 465.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.10.2018 13:56
Документи
11
Скарги
0
ФОП "Гоголева Тетяна Володимирівна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2957802603
-
Контактна особа:
Тетяна Гоголева +380957645922 tatanagogoleva195@gmail.com
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Артемівськ, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА, будинок 25, квартира 97
Початкова пропозиція
73 910.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
73 910.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
59
Скарги
0
Контракти
Номер:
4d1f46a2bcd9489b8eb50d50e9b85f5e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-04-002344-c-c1
Постачальник:
ФОП "Шорохова Ганна Юріївна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3073503083
-
Контактна особа:
Анна Шорохова +380505681008 shoroxoff84@ya.ru
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Артемівськ, вул.Сибірцева, будинок 188 кв.179
Номер договору:
223
Сума договору:
73 465.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
07.11.2018 15:00
Статус:
Підписаний