• Відкриті торги
  • КЕП

Код ДК 021:2015:15110000-2 М’ясо (Печінка яловича,м’ясо свійської птиці,філе куряче)

73 465.00 UAH з ПДВ
Номер: 4d1f46a2bcd9489b8eb50d50e9b85f5e
Ідентифікатор договору: UA-2018-10-04-002344-c-c1
Постачальник: ФОП "Шорохова Ганна Юріївна"
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору: 223
Дата підписання: 07.11.2018 15:00
Період дії договору: 07.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 73 465.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 73 465.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Печінка яловича
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 90 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84511, Україна, Донецька область, м.Бахмут, вул.Миру,10 (Харчоблок) На карті
М’ясо свійської птиці
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 355 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84511, Україна, Донецька область, м.Бахмут, вул.Миру,10 (Харчоблок) На карті
Філе куряче
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 340 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84511, Україна, Донецька область, м.Бахмут, вул.Миру,10 (Харчоблок) На карті